Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: black; 50W; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
39009
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 39009
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 4000(typ)K; IP65; Body: black; 50W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 210x180x30mm |
| Power consumption | 50W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 1.8...4m |