Fuse: fuse; gG; 50A; 690VAC; 250VDC; industrial; NH000; SENTRON
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
3NA3820-6
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 3NA3 820-6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 50A; 690VAC; 250VDC; industrial; NH000; SENTRON
| Operating temperature | -5...40°C |
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 4.74W |
| Current rating | 50A |
| Rated voltage | 250V DC, 690V AC |
| Fuse size | NH000 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |