Actuator, Toggle Switch, Illuminated, 22 mm, Round, Plastic, Black, White
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3SU1002-2BP60-0AA0
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 3SU1002-2BP60-0AA0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Actuator, Toggle Switch, Illuminated, 22 mm, Round, Plastic, Black, White
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP69K |
| Type of switch | rotary |
| Number of positions | 3 |
| Mounting hole diameter | Ø22mm |
| Caution! | Contact sets must be ordered separately. |
| Illumination | depending on the holder |
| Stable positions number | 2 |
| Actuator colour | black |
| Button shape | prominent |
| Button marking | blank |