Control lamp; 22mm; 3SU1.5; -25÷70°C; Illumin: LED; Ø22mm; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
3SU1251-6AG24-1AA0
Tootja: SIEMENS
Tootja tootekood: 3SU1251-6AG24-1AA0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Control lamp; 22mm; 3SU1.5; -25÷70°C; Illumin: LED; Ø22mm; IP67
| Supply voltage | 6...24V AC, 6...24V DC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP67 |
| Mounting hole diameter | Ø22mm |
| Backlight colour | red/yellow/green |
| Illumination | LED |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | control lamp |
| Lamp colour | transparent |