Lamp: LED flood light; 3000(typ)K; IP65; Body: white; 20W; Len: 1m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
4058075097469
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: 4058075097469
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 3000(typ)K; IP65; Body: white; 20W; Len: 1m
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | warm white |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Body colour | white |
| Body dimensions | 130x140x41mm |
| Cable length | 1m |
| Power consumption | 20W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Mechanical impact resistance | IK07 |