Fuse: fuse; gS; 200A; 800VAC; industrial; NH1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
4101200
Tootja: NIKDIM LTD
Tootja tootekood: 4101200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gS; 200A; 800VAC; industrial; NH1
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 26.5W |
| Current rating | 200A |
| Rated voltage | 800V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gS |
| Breaking capacity | 50kA |