Fuse: fuse; gS; 250A; 800VAC; industrial; NH2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
4102250
Tootja: NIKDIM LTD
Tootja tootekood: 4102250
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gS; 250A; 800VAC; industrial; NH2
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 21.7W |
| Current rating | 250A |
| Rated voltage | 800V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gS |
| Breaking capacity | 50kA |