Fuse: fuse; gG,gL; 425A; 500VAC; industrial; NH3
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
425NHG3B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 425NHG3B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 425A; 500VAC; industrial; NH3
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 30W |
| Current rating | 425A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH3 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |