LED lamp; neutral white; G13; 230VAC; 950lm; 10W; 220°; 4000(typ)K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
44332-1
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 44332
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; G13; 230VAC; 950lm; 10W; 220°; 4000(typ)K
| Colour | neutral white |
| Length | 600mm |
| Diameter | 28mm |
| Power consumption | 10W |
| Rated voltage | 230V AC |
| Luminosity | 950lm |
| Viewing angle | 220° |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | equivalent to 75W |
| Kind of handle | G13 |
| Colour temperature | 4000K |