Transport wheel; Ø: 125mm; W: 37.5mm; Dyn.load: 1.1kN; 86kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
449512
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 449512
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 37.5mm; Dyn.load: 1.1kN; 86kg
| Material | rubber, technopolymer (PP) |
| Body material | steel |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 83 |
| Force kg | 86kg |
| Wheel width | 37.5mm |
| Wheel diameter | 125mm |
| Dynamic load | 1.1kN |
| Rolling load | 850N |