Sound signaller; 22mm; 45; -25÷70°C; Ø22.3mm; IP40; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
45-2H00.2018.000
Tootja: EAO
Tootja tootekood: 45-2H00.2018.000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound signaller; 22mm; 45; -25÷70°C; Ø22.3mm; IP40; 230VAC
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...70°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | screw terminals |
| Mounting hole diameter | Ø22.3mm |
| Sound level | 95dB (d=0.1 m) |
| Signalling method | buzzer |
| Actuator colour | black |
| Type of signaller | sound |