Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; H: 170mm; permanent; 234kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
452786
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 452786
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 50mm; H: 170mm; permanent; 234kg
| Material | aluminium, rubber |
| Version | permanent, with mounting plate |
| Body material | steel |
| Height | 170mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Shore hardness | 70 |
| Force kg | 234kg |
| Wheel width | 50mm |
| Wheel diameter | 125mm |
| Dynamic load | 2.3kN |
| Rolling load | 2.3kN |