Filament lamp: solar LED lamp; 2W; 260lm; IP65; Detection: 2÷6m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
45804
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 45804
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Filament lamp: solar LED lamp; 2W; 260lm; IP65; Detection: 2÷6m
| IP rating | IP65 |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 154.5x95x79.7mm |
| Power consumption | 2W |
| Luminosity | 260lm |
| Type of lamp | solar LED lamp |
| Light source features | 4 operating modes, motion sensor integrated |
| Light source | 14x LED |