RES N/W, BUSSED, 1M, 2%, 100V, SIP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
4605X-101-105LF
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: 4605X-101-105LF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RES N/W, BUSSED, 1M, 2%, 100V, SIP
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 200mW |
| Resistance | 1MΩ |
| Number of resistors | 4 |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Resistor features | one pin of each resistor connected to common terminal |
| Type of resistor network | X |