RES N/W, ISOLATED, 56R, 2%, 100V, SIP
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
4606X-102-560LF
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: 4606X-102-560LF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele RES N/W, ISOLATED, 56R, 2%, 100V, SIP
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 300mW |
| Resistance | 56Ω |
| Number of resistors | 3 |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Number of pins | 6 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Resistor features | terminals of all resistors are separated |
| Type of resistor network | Y |