Resistor network: Y; 330Ω; No.of resistors: 4; THT; 0.3W; ±2%; 100V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
4608X-102-331LF
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: 4608X-102-331LF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor network: Y; 330Ω; No.of resistors: 4; THT; 0.3W; ±2%; 100V
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 300mW |
| Resistance | 330Ω |
| Number of resistors | 4 |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Resistor features | terminals of all resistors are separated |
| Type of resistor network | Y |