Resistor network: Y; 220Ω; SMD; SOM-16; No.of resistors: 8; 1.28W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
4816P-T01-221LF
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: 4816P-T01-221LF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor network: Y; 220Ω; SMD; SOM-16; No.of resistors: 8; 1.28W
| Mounting | SMD |
| Resistance | 220Ω |
| Number of resistors | 8 |
| Operating voltage | 50V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±1% |
| Terminal pitch | 1.27mm |
| Type of resistor network | Y |