USB socket; 22mm; -5÷70°C; Ø22.3mm; IP20/IP65; on panel; Len: 0.3m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
490113.0030
Tootja: LÜTZE
Tootja tootekood: 490113.0030
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele USB socket; 22mm; -5÷70°C; Ø22.3mm; IP20/IP65; on panel; Len: 0.3m
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -5...70°C |
| IP rating | IP20, IP65 |
| Colour | black and silver |
| Interface | USB 3.0 |
| Material | PVC, polyamide |
| Mounting hole diameter | Ø22.3mm |
| Body dimensions | Ø29.5x45mm |
| Cable length | 300mm |
| Current rating | 900mA |
| Transfer rate | 5Gbps |
| Rated voltage | 5V AC, 5V DC |
| Max. voltage | 30V |
| Cable/adapter structure | USB 3.0 A/A F/M |
| Type of control accessories | USB socket |