Resistor network: Y; 330Ω; SMD; 1206; No.of resistors: 4; 63mW; ±5%
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
4D03WGJ0331T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 4D03WGJ0331T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor network: Y; 330Ω; SMD; 1206; No.of resistors: 4; 63mW; ±5%
| Mounting | SMD |
| Power | 62.5mW |
| Resistance | 330Ω |
| Number of resistors | 4 |
| Operating voltage | 50V |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Terminal pitch | 800µm |
| Body dimensions | 3.2x1.6x0.5mm |
| Case - mm | 3216 |
| Min. insulation resistance | 1GΩ |
| Temperature coefficient | 400ppm/°C |
| Max. overload voltage | 100V |
| Resistor features | terminals of all resistors are separated |
| Type of resistor network | Y |