Fuse: fuse; gG,gL; 4A; 500VAC; industrial; NH000
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
4NHG000B
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 4NHG000B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 4A; 500VAC; industrial; NH000
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 1.8W |
| Current rating | 4A |
| Rated voltage | 500V AC |
| Fuse size | NH000 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG, gL |
| Breaking capacity | 120kA |