Motor: DC; 2-phase,stepper,unipolar; 12VDC; step 1,8°; 0.9Nm; 0.6A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
57BYGH861
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Motor: DC; 2-phase,stepper,unipolar; 12VDC; step 1,8°; 0.9Nm; 0.6A
| Supply voltage | 12V DC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Body dimensions | 57x57x54.5mm |
| Weight | 1.1kg |
| Current rating | 600mA |
| Insulation class | B |
| Kind of motor | 2-phase, stepper, unipolar |
| Type of motor | DC |