Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP44; Body: black; 20W; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
58999
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 58999
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP44; Body: black; 20W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | cool white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 184x145x84mm |
| Power consumption | 20W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source | LED |
| Mounting height | 1.8...2.5m |
| Detection area | 100° x 10m |
| Counting range | 10±5s...10±2min |