Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP65; Body: black; 20W; 230VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
59005
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 59005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 6500(typ)K; IP65; Body: black; 20W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | cool white |
| Body colour | black |
| Body dimensions | 325x230x205mm |
| Power consumption | 20W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Light source features | with stand |
| Colour temperature | 6500K |
| Light source | LED |