Tootekood: 593D157X9010D2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 593D157X9010D2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 150uF; 10VDC; Case: D; 2917; ESR: 100mΩ
Mounting SMD
Case D
Operating voltage 10V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 150µF
Type of capacitor tantalum
ESR value 100mΩ