Tootekood: 593D226X9035E2TE3
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 593D226X9035E2TE3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: tantalum; low ESR; 22uF; 35VDC; Case: E; 2917; ESR: 275mΩ
Mounting SMD
Case E
Operating voltage 35V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±10%
Capacitance 22µF
Type of capacitor tantalum
ESR value 275mΩ