Tootekood: 6.144M-HC49-S
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 6.144M-HC49-S
  • Mounting
  • Power
  • Terminal pitch
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 6.144MHz; ±30ppm; 20pF; THT
Mounting THT
Power 1mW
Terminal pitch 4.88mm
Capacitance 20pF
Frequency 6.144MHz
Resonator tolerance ±30ppm