Fuse: fuse; aM; 63A; 690VAC; industrial; NH1
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
63NHM1B-690
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 63NHM1B-690
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aM; 63A; 690VAC; industrial; NH1
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 4.4W |
| Current rating | 63A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aM |
| Breaking capacity | 120kA |