Clip-on probe; crocodile; 5A; 1kVDC; red; Grip capac: max.25mm; 4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
66.9829-22
Tootja: STÄUBLI
Tootja tootekood: 66.9829-22
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Clip-on probe; crocodile; 5A; 1kVDC; red; Grip capac: max.25mm; 4mm
| Colour | red |
| Current rating | 5A |
| Rated voltage | 1kV DC |
| Conform to the norm | CAT III 600V, EN 61010 |
| Grip capacity | ≤ 25mm |
| Type of test accessories | clip-on probe |
| Kind of clip-on probe | crocodile |
| Socket size | 4mm |