Belt pulley; AT10; W: 50mm; whell width: 66mm; Ø: 61.8mm; aluminium
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
66 AT10 20-200ZA
Tootja: OPTIBELT
Tootja tootekood: 66 AT10 20-200ZA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Belt pulley; AT10; W: 50mm; whell width: 66mm; Ø: 61.8mm; aluminium
| Material | aluminium |
| Version | metric |
| Type of mounting element | belt pulley |
| Wheel width | 66mm |
| Wheel diameter | 61.8mm |
| Kind of profile | AT10 |
| Belt width | 50mm |
| Tooth pitch | 10mm |
| Number of teeth | 20 |