Knob; Dia: 25mm; M6; 14mm; H: 19mm; polyamide; Boss material: brass
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6631
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 6631
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 25mm; M6; 14mm; H: 19mm; polyamide; Boss material: brass
| Version | knurled |
| Body material | polyamide |
| Height | 19mm |
| Diameter | 25mm |
| Thread length | 14mm |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M6 |
| Boss material | brass |