Knob; Dia: 25mm; M8; 25mm; H: 19mm; polyamide; Features: knurled
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6666
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 6666
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 25mm; M8; 25mm; H: 19mm; polyamide; Features: knurled
| Body material | polyamide |
| Height | 19mm |
| Diameter | 25mm |
| Thread length | 25mm |
| Type of mounting element | knob |
| External thread | M8 |
| Mechanical elements features | knurled |
| Plunger material | zinc plated steel |