Automotive/main power supply; USB micro plug; 2A; 5V/2.1A; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67303100
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67303100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Automotive/main power supply; USB micro plug; 2A; 5V/2.1A; black
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 1.8m |
| Current rating | 2A |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | USB micro plug |
| Car audio accesories version | angled 180° |