Automotive power supply; USB A socket,USB C socket; Inom: 3.6A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67341500
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67341500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Automotive power supply; USB A socket,USB C socket; Inom: 3.6A
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 150mm |
| Current rating | 3.6A |
| Kind of input connector | wires |
| Kind of output connector | USB A socket, USB C socket |
| Car audio accesories version | with cable |