USB power supply; USB A plug,USB C plug; Sup.volt: 12÷24VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67359500
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67359500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele USB power supply; USB A plug,USB C plug; Sup.volt: 12÷24VDC
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Colour | black |
| Maximum current | 2.2A |
| Cable length | 150mm |
| Kind of input connector | wires |
| Kind of output connector | USB A plug, USB C plug |
| Car audio accesories version | with cable |