USB power supply; USB C socket x2,USB C Power Delivery; 3A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67372550
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67372550
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele USB power supply; USB C socket x2,USB C Power Delivery; 3A
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 150mm |
| Current rating | 3A |
| Kind of input connector | wires |
| Kind of output connector | USB C Power Delivery |
| Lamp colour | blue |
| Car audio accesories version | with flange |