Cigarette lighter splitter; plug-in socket x3; 16A; black; 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67611500
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67611500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cigarette lighter splitter; plug-in socket x3; 16A; black; 2m
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 2m |
| Current rating | 16A |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | car lighter socket x3 |
| Type of car audio accessories | cigarette lighter splitter |