Car lighter socket adapter; car lighter mini socket x1; 16A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67618100
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67618100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Car lighter socket adapter; car lighter mini socket x1; 16A
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Current rating | 16A |
| Kind of input connector | 6,3mm flat terminal |
| Kind of output connector | car lighter socket x1 |
| Car audio accesories version | with cover |