Indicator: LED; flat; 24÷28VDC; Cutout: Ø8.1mm; IP67; ØLED: 7mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
677-501-23
Tootja: MARL
Tootja tootekood: 677-501-23
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; flat; 24÷28VDC; Cutout: Ø8.1mm; IP67; ØLED: 7mm
| Operating voltage | 24...28V DC |
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Mounting hole diameter | Ø8.1mm |
| Body colour | black |
| LED diameter | 7mm |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | red |