Cigarette lighter plug; cables; 8A; Sup.volt: 12÷24VDC; black; 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67748500
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67748500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cigarette lighter plug; cables; 8A; Sup.volt: 12÷24VDC; black; 2m
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 2m |
| Current rating | 8A |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | cables |
| Type of car audio accessories | cigarette lighter plug |
| Car audio accesories version | with cable, with fuse, with switch |