Cigarette lighter splitter; car lighter socket x2; 16A; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67889000
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 67889000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cigarette lighter splitter; car lighter socket x2; 16A; black
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | black |
| Cable length | 250mm |
| Current rating | 16A |
| Kind of input connector | plug for car lighter socket |
| Kind of output connector | car lighter socket x2 |
| Type of car audio accessories | cigarette lighter splitter |
| Car audio accesories version | with cable |