Sensor: thermostat; Output conf: NO; Topen: 50°C; Tclos: 70°C; 1A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
67F070
Tootja: AIRPAX
Tootja tootekood: 67F070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: thermostat; Output conf: NO; Topen: 50°C; Tclos: 70°C; 1A
| Case | TO220 |
| Max. operating current | 1A |
| Body dimensions | 10.2x4.6x30mm |
| Max. operating voltage | 120V AC |
| Output configuration | NO |
| Type of sensor | thermostat |
| Sensors features | mounting hole Ø3,6mm |
| Opening temperature | 50°C |
| Closing temperature | 70°C |