Knob; Dia: 40mm; M10; 20mm; H: 27mm; polyamide; Boss material: brass
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6803
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 6803
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 40mm; M10; 20mm; H: 27mm; polyamide; Boss material: brass
| Version | knurled |
| Body material | polyamide |
| Height | 27mm |
| Diameter | 40mm |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M10 |
| Boss material | brass |