Car lighter socket adapter; car lighter socket x1; 20A; red
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
68140810
Tootja: PRO CAR
Tootja tootekood: 68140810
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Car lighter socket adapter; car lighter socket x1; 20A; red
| Mounting | on panel, screwed |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Kind of package | blister |
| Colour | red |
| Current rating | 20A |
| Kind of input connector | 6,3mm flat terminal |
| Kind of output connector | car lighter socket x1 |
| Car audio accesories version | with cover |