Enclosure: junction box; X: 88mm; Y: 128mm; Z: 58mm; wall mount; IP55
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
685.005
Tootja: SCAME
Tootja tootekood: 685.005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: junction box; X: 88mm; Y: 128mm; Z: 58mm; wall mount; IP55
| Mounting | wall mount |
| IP rating | IP55 |
| Type of enclosure | junction box |
| Version | with membrane cable glands |
| Dimension Y | 128mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 88mm |
| Dimension Z | 58mm |
| Cover colour | grey |
| Enclosure description | 6 x gland |