Enclosure: junction box; X: 118mm; Y: 158mm; Z: 69mm; wall mount
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
685.006
Tootja: SCAME
Tootja tootekood: 685.006
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: junction box; X: 118mm; Y: 158mm; Z: 69mm; wall mount
| Mounting | wall mount |
| IP rating | IP55 |
| Type of enclosure | junction box |
| Version | with membrane cable glands |
| Dimension Y | 158mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 118mm |
| Dimension Z | 69mm |
| Cover colour | grey |
| Enclosure description | 10 x gland |