Knob; Dia: 50mm; M10; 20mm; H: 28.5mm; polyamide; Features: knurled
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
6850
Tootja: ELESA+GANTER
Tootja tootekood: 6850
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Knob; Dia: 50mm; M10; 20mm; H: 28.5mm; polyamide; Features: knurled
| Version | knurled |
| Body material | polyamide |
| Height | 28.5mm |
| Diameter | 50mm |
| Thread length | 20mm |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M10 |
| Boss material | brass |