Signalling column; red/green; LED; 24VDC; Sound level: 82dB,90dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
68626035
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 68626035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signalling column; red/green; LED; 24VDC; Sound level: 82dB,90dB
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP66, IP69K |
| Colour | red/green |
| Light source | LED |
| Sound level | 82dB, 90dB |
| Signalling method | buzzer, continuous light |
| Type of signaller | signalling column |