Inverter; Max motor power: 1.5kW; Usup: 200÷240VAC; 0÷250Hz; 7.6A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
68878446
Tootja: ABB
Tootja tootekood: 68878446
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inverter; Max motor power: 1.5kW; Usup: 200÷240VAC; 0÷250Hz; 7.6A
| Mounting | for wall mounting |
| Supply voltage | 200...240V AC |
| Operating temperature | -20...40°C |
| IP rating | IP20 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Max motor power | 1.5kW |
| Inverter output voltage | 3 x 230V AC |
| The programming method | keypad, PC |