Signaller: signalling column; LED; red/orange/green; 24VDC; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
69031055
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 69031055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/orange/green; 24VDC; IP65
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red/orange/green |
| Series | VarioSIGN |
| Body dimensions | 62x220x90mm |
| Light source | LED |
| Sound level | 85dB (d=1 m) |
| Signalling method | buzzer, continuous light |
| Type of signaller | signalling column |