Indicator: LED; flat; 5÷6VDC; Cutout: Ø12.7mm; IP67; ØLED: 10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
692-532-20
Tootja: MARL
Tootja tootekood: 692-532-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; flat; 5÷6VDC; Cutout: Ø12.7mm; IP67; ØLED: 10mm
| Operating temperature | -40...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Mounting hole diameter | Ø12.7mm |
| Body colour | black |
| LED diameter | 10mm |
| Kind of indicator | flat |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | green |